TR EN
AKILLI SİSTEMLER BİLİŞİM
BİLSA Bilgisayar
Cloud Ararat
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Finans
Firma:
AKILLI SİSTEMLER BİLİŞİM -
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
21/08/2007
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2327659277
Teknopark Adres:
TEKNOPARK İZMİR A1 BİNASI KAT1 NO 7
Teknopark Telefon:
2327659277
Yetkili:
ERTAN KARAKURT
Web Adresi:
-
E-Posta:
akillisistemler@akillisistemler.com.tr
Hakkında:

ASAR Veritabanlarında kolo bazında (AD_SOYAD, DOGUM_TARIHI, DOGUM_YERI, SEGMET,...) ozellesmis akilli bulanık arama.

PIRAKS Adres duzenleme, temizleme, dogrulama, matematiksel konum hesaplama, posta kodu atama

HADIARA Akıllı dokuman arama ve benzestırme

HADIARA-SOSYAL Sosyal medya ortamlarında akıllı arama, benzestirme, analiz ve icerik takibi

DIMAR: Ses goruntu, video arama, benzestirme analiz ve takibi.
 

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Finans
Uzmanlık Alanlarınız:
MODELLEME ,ARAMA VE BENZEŞTİRME ,ÖĞRENEBİLEN SİSTEMLER
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Yazılım
Firma:
BİLSA Bilgisayar Yazılım İletişim Eğitim Turizm Tekstil Gıda San. ve Tic. AŞ
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
1987
Merkez Adres:
1454 Sokak No:11 Alsancak - İzmir
Merkez Telefon:
2324644733
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A1 Binası No:3 İYTE Kampüsü Urla - İZMİR
Teknopark Telefon:
2327659086
Yetkili:
EBUZER ÖZGÜR ÇAKMAK
Web Adresi:
www.bilsa.com.tr
E-Posta:
muhasebe@bilsa.com.tr
Hakkında:

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Yazılım
Uzmanlık Alanlarınız:
Eğitim, Bilişim, Yazılım
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Bilişim
Firma:
Cloud Ararat Yazılım ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. AŞ
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
01.07.2014
Merkez Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A8 Binası No:22F İYTE Kampüsü 35430 Urla-İzmir
Merkez Telefon:
05325921671 // +1 404 9969393
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A8 Binası No:22F İYTE Kampüsü 35430 Urla-İzmir
Teknopark Telefon:
05325921671 // +1 404 9969393
Yetkili:
Mert Altındağ
Web Adresi:
https://cloudararat.com/
E-Posta:
info@cloudararat.com
Hakkında:

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Bilişim
Uzmanlık Alanlarınız:
Bulut Bilişim, Veri İşleme, Yazılım Geliştirme, Tarım&Enerji, Telekom, Bulut Bilişim, Veri işleme, Veri depolama, Veri analizi, Felaketten Kurtarma
DAVON Bilişim Teknolojileri
KARTEK KART
Liderlik Okulu
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Sağlık
Firma:
DAVON Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
14/06/2007
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2327659030
Teknopark Adres:
Teknopark İzmir A3 Binası No:16/A
Teknopark Telefon:
2327659030
Yetkili:
Ahmet Kayhan ÖĞRETİR
Web Adresi:
www.davon.com.tr
E-Posta:
info@davon.com.tr
Hakkında:

Kobiler için, "Servis olarak Platform (PaaS)" Bulut Teknolojileri Üzerinde Çalışabilen, Otomatik Ölçeklendirilebilen, Müşteri ve Depo Yönetim Sistemi Geliştirme Projesi: TÜBİTAK tarafından 01.10.2014 - 11.02.2016 tarihleri arasında 1507 KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan projemizdir.

"Simple Network Management Protocol" Kullanan Bilgi İşlem Envanter ve Bakım Yönetim Sistemi Geliştirme Projesi: TÜBİTAK tarafından 01.07.2011 - 28.12.2012 tarihleri arasında 1507 KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamında desteklenen projemizdir. Bu proje kapsamında, bilgi işlem departmanlarının "Kurumsal Demirbaş ve Bakım Yönetim Sistemi" ihtiyacını karşılamaya yönelik, SNMP protokolünü destekleyen, HTML5 teknolojisi kullanan mobil uygulamaya sahip ve OLAP raporlama yetenekleriyle diğer uygulamalardan fark yaratan bir "Bilgi İşlem Envanter ve Bakım Yönetim Sistemi" geliştirilmiştir.

Hastaneler İçin Bakım Yönetim Sistemi Geliştirme Projesi: TÜBİTAK tarafından 03.08.2009 - 28.01.2011 tarihleri arasında 1507 KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamında desteklenen projemizdir. Bu proje kapsamında, Türkiye hastanelerinin "Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi" ihtiyacını karşılamaya yönelik, Kurumsal Demirbaş ve Bakım Yönetim Sistemi olan özgün yazılım ürünümüz BioPro'nun, RFID etiketleme teknolojisini kullanabilen el terminalleri uygulamasına sahip, iş akış motoru ile hastane süreçlerini en yüksek oranda destekleyen, ECRI Enstitüsü (Dünya Sağlık Teşkilatı işbirlikçisi) yazılım ürünleriyle entegrasyon sağlayabilen ve kalibrasyon ölçümlerinin de kayıt edilebildiği yeni sürümü geliştirilmiştir.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Sağlık
Uzmanlık Alanlarınız:
Bilişim, Sağlık, Endüstri, Demir-Çelik, Tekstil,Kurumsal Demirbaş ve Bakım Yönetim Sistemleri, Klinik Mühendislik, Bilgi Yönetim Sistemleri
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Yazılım
Firma:
KARTEK KART VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. A.Ş.
Kuruluş Yeri:
-
Kuruluş Yılı:
01.10.2001
Merkez Adres:
İTÜ AYAZAĞA KAMPÜSÜ KORU YOLU ARI 3 BİNASI 102 NOLU OFİS MASLAK SARIYER İSTANBUL
Merkez Telefon:
2123283331
Teknopark Adres:
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Gülbahçe Mahallesi A3 Binası 1.Kat No:17 Urla / İZMİR
Teknopark Telefon:
02327659190
Yetkili:
SİNEM ALTUNCU
Web Adresi:
www.cardtek.com.tr
E-Posta:
sinem.altuncu@cardtek.com
Hakkında:

Cardtek, EMV standartlarında çip ve ödeme sistemleri hizmet ve çözümlerinde oluşan talebe yanıt verebilmek için 2001 yılında üç girişimci; Murat Güzel, Erdal Yazmacı ve Eşref Özgür Altuntaş tarafından kuruldu.

Cardtek 280 çalışanıyla bugün bugün ödeme sistemleri dünyasına uçtan uca hizmet veriyor. AR-GE’ye verdiği değer, 300’den fazla ürün kurulumu ve otoriteler tarafından ödüllendirilien 360° çözümleri ile sektöründe önemli bir örnek oluşturmakta. Cardtek, iş ortakları ile birlikte Türkiye, ABD, Kanada, Hindistan Birleşik Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’da bulunan ofisleriyle 6 farklı ülkeden tüm dünyaya hizmet vermekte.

Cardek'in faaliyet alanlarından en önemlisi ödeme sistemlerinde çip teknolojilerine dayalı talebi karşılamak üzere geliştirilen yazılım. Başta çip teknolojilerine acquiring, switching, issuing, kart yönetim sistemleri, sahtekarlık algılama ve önleme, sadakat uygulamaları, ulaşım gibi tüm alanlarda çözüm sunulduğu gibi anında kart basım, toplu kart kişiselleştirme ve kart kernel çözümleriyle de ödeme dünyasına hizmet verilmekte.

Cardtek odak noktası ödeme sistemleri ile 30’dan fazla ülkede 90’ın üzerinde iş ortağı ile bankalara, perakendeye, kamuya ve üreticilere çözümler sunan sektörünün lider kurumlarından. Bu çözümler ise global otoriteler tarafından onaylı ve uyumlu bir statüde bulunmakta. Cardtek bu hizmetiyle MasterCard akreditasyonlu olup dünya çapında sayılı kurumlardan biri ve sektöre EMV eğitimi ve danışmanlık hizmeti de sunmakta.

Cardek'in bir başka hizmeti de ödeme sistemleri sektörüne yönelik yaratıcı donanım çözümleri. POS Networking alanındaki uzmanlığı ile işlem yönetimi ve veri gönderiminde yüksek performanslı çözümler sunan Cardtek, sektörün önde gelen firmaları arasında.

Cardek'in bu alandaki ödüllü Manage ATM ürünü, uzaktan ATM ve kiosk terminal yönetimi için kabul görmüş bir uygulama. Manage ATM ile toplanan fiziksel çevre istatistikleri, düzeltici ve önleyici aksiyonların alınmasına büyük kolaylık sağladığı gibi sahada destek ve zaman/maliyet giderlerini de büyük ölçüde düşürür, kullanılabilirlilik ve verimde artış sağlamakta.

Cardek'in bir diğer hizmet alanı ise finansal kuruluşlar için ödeme hizmetleri, GSM operatörleri ve bankalar için para transfer çözümleri, belediyeler için ulaşım projeleri ile perakende ve kamuya yönelik geliştiridiği projeler. Bu projelerle global bir çözüm ortağı kimliğinde.

ÖKC işlemlerinin bankalar ve Gelir İdaresi Başkanlığı arasındaki gerçek zamanlı iletişiminde üstlendiği kritik rol ve e-Para yasası ile değişen elektronik ticaret alt yapısına yönelik sunduğu çözümler Cardtek için önemli bir global referans. Cardtek'in PCI DSS sertifikasının yanı sıra veri güvenliği, iş sürekliliği, hizmet yönetimi ve olağanüstü durum yönetimi alanlarında ISO sertifikaları bulunmakta.

Cardtek’in mobil ödemeler dünyası içi sunduğu çözümler arasında mobil finansal sistemler, TSM (her türlü güvenli elementin yaşam döngüsü yönetimi ve kontrolü) mobil sadakat uygulamaları, mobil cüzdan ve NFC sayılabilir.

Bu hizmetlerle Cardtek 6 veri merkezi ile 6 farklı ülkeden ondan fazla mobil ağ operatörüne, otuzdan fazla servis sağlayıcısına mobil ödeme çözümleri sunmakta. Önemli referansları arasında T-Mobile, Vodafone, Trevica (bir MasterCard şirketi), Orange, Turkcell, SSB SIA, YKB, Denizbank ve Samsung SEAP bulunmakta.

Cardtek, ödeme sistemleri alanında geliştirdiği yeni teknolojilerden doğan bilgi birikimini eğitim alanında da sürdürüyor. Bu hizmeti çalışanlarının yanı sıra, müşterilerine de sunuyor. Cardtek,ülkemizin genç ve dinamik insanlarını ödeme dünyasıyla ilgili son yenilikler ve teknolojinin işleyişi hakkında bilgilendiriyor ve uygulama geliştirici olmaya teşvik ediyor.

Cardtek’in global büyüme stratejisi doğrultusunda Cardtek USA 2010'da NewYork’ta hayata geçirildi. Kuruluşu itibariyle ABD ve Kanada’yı yüksek kalite hizmet ve çözümleri ile buluşturdu. Cardtek USA önce Kuzey Amerika’daki EMV geçiş sürecinde, sonrasında ise bu süreci takip edecek olan mobil ve dijital ödeme sistemlerinin birleşmesinde aktif rol almakta. Önemli referansları arasında ABD’nin en büyük işlem merkezlerinden FIS, Kanada’nın lider işlem merkezlerinden Everlink ve IPS (Google cüzdan kart kişiselleştirme çözümleri) sayılabilir.

Dünya Çapında Gerçekleştirilen İlk Projeler

2006 Temassız kredi kartı uygulaması; Garanti Bankası
2006 Anında kart basım teknolojisi ile temassız kredi kartı basımı; Garanti Bankası
2007 Ulaşımda temassız kredi kartı uygulaması; Garanti Bankası
2007 İlk NFC pilot projesinden biri; Akbank
2008 EMV kampanyalı ulaşım kartı uygulaması; MasterCard
2008 e-Banking CAP Scripting uygulaması; SmartNet
2009 Nakit yerine geçen kredi kartı uygulaması; VISA
2010 MasterCard onaylı ilk ekranlı kredi kartı uygulaması; Türk Ekonomi Bankası
2011 micro-SD ile bir ilk; Akbank Visa
2011 iPhone iCarte uygulaması; Yapı Kredi Bankası
2011 MasterCard onaylı ilk operatör TSM; Turkcell
2011 NFC teknolojisine sahip işlem yapabilen ön ödemeli sistem; DenizBank
2012 NXP Secure Element üzerinde, MasterCard mobil PayPass uygulaması; NXP, MasterCard
2012 NXPSecure element üzerinde, MIFARE4Mobil uygulaması
2012Azerbaycan’da taksitli banka kartı uygulaması; Azerbaycan Sanayi Bankası
2013 Yazar kasa POS entegrasyonu; DenizBank, MT Teknoloji
2013 Televizyon üzerinden alışveriş uygulaması, TTNET, MasterCard
2013 Taksilerde dijital ödeme uygulaması; BiTaksi, MasterCard
2014 Azerbaycan’da toplu ulaşımda temassız banka kartı uygulaması; MasterCard, Asis, Bank Of Azerbaijan
2014 Hindistan’ta toplu ulaşımda ön ödemeli temassız banka kartı uygulaması; Axis Bank, NPCI
2014 Akaryakıt sektöründe kredi kartı kullanmadan, SMS ile çalışan mobil ödeme sistemi; Shell, Turkcell

Ödüller

2006 EPCA/ECR, “En Yenilikçi Ödeme Yazılımı Ödülü”
2008 SESAMES, “Ulaşım Kategorisi Finalisti”
2009 İSO “İnovasyon Ödülü, İnsan Kaynakları Kategorisi”
2010 MasterCard, "Türkiye'de En Yenilikçi PayPass Ürün Desteği Ödülü"
2010 Kuppinger Cole Avrupa Kimlik Ödülü “En iyi Kurum İçi Proje" (Şekerbank, Oracle)
2010 Cardist, “PROCEED, En iyi Proje Ödülü”
2010 PSM Payment Systems, “Yılın Starları Ödülü, Yılın Ürünü PROCEED”
2010 Deloitte TechnologyWinner,“Fast50 Türkiye, Fast500 EMEA”
2010 Zebra Technologies, “PALMARIS, En İyi Kart Yazıcı Uygulaması Ödülü”
2011 ACT Canada İnovasyon Ödülü, “PALMARIS Anında Kart Basım Sistemi” (Everlink)
2011 Deloitte TechnologyWinner,“Fast50 Türkiye, Fast500 EMEA”
2012 EBA Avrupa İş Ödülleri “İnovasyon Kategorisi, Ulusal Şampiyon”
2012 Deloitte Technology Winner “Fast50 Türkiye, Fast500 EMEA”
2013 EBAAvrupa İş Ödülleri “Ruban d’Honneur”
2013 ACT Canada “Ödeme İnovasyonu Issuers Ödülü” (Everlink)
2013 Deloitte TeknolojiWinner,“Fast50 Türkiye ”
2013 SESAMES, TV Commerce “e-Commerce Finalisti”
2013 TESİD “Yenilikçi Ürün Ödülü” ManageATM
2013 İSO “İnovasyon Ödülü İnsan Kaynakları Kategorisi”
2014 ICT Summit Now Desing Awards, Yılın POS Networking Ürünü: ManageATM
2014 ICT Summit Now Desing Awards, Yılın Ödeme Sistemleri Yazılımı: Cordis4ACT
2014SESAMES PayMech Cloud Kernel, “Güvenli İnternet-Kimlik Doğruluma Kategorisi Finalisti”
2014 Deloitte TeknolojiWinner “Fast50 Türkiye, Fast 500 EMEA”
2014 EBA Avrupa İş Ödülleri “The Business of theYear Kategorisi, Ulusal Şampiyon” 

 

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Yazılım
Uzmanlık Alanlarınız:
CHIP ÖDEME SİSTEMLERİ, MOBİL ÖDEME TEKNOLOJİLERİ, AKILLI ULAŞIM VE ŞEHİR ÇÖZÜMLERİ, PARA TRANSFER ÇÖZÜMLERİ, POS Networking CHIP ÖDEME SİSTEMLERİ, MOBİL ÖDEME TEKNOLOJİLERİ, AKILLI ULAŞIM VE ŞEHİR ÇÖZÜMLERİ, PARA TRANSFER ÇÖZÜMLERİ, POS Networking
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Bilişim
Firma:
Liderlik Okulu Eğitim A.Ş.
Kuruluş Yeri:
Ankara
Kuruluş Yılı:
2010
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
8503022955
Teknopark Adres:
Teknopark İzmir A4 Binası No:10 Urla-İzmir
Teknopark Telefon:
8503022955
Yetkili:
Erkut Ergenç
Web Adresi:
www.liderlikokulu.com.tr
E-Posta:
bilgi@liderlikokulu.com.tr
Hakkında:

Liderlik Okulu Türkiye'de liderlik ve yönetim alanında başta devlet ve özel kurumların eğitim ve mentorluk faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca Eğitim teknolojileri alanında ar-ge çalışmalarına da devam etmektedir.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Bilişim
Uzmanlık Alanlarınız:
Eğitim, Bilişim, Danışmanlık, Mentorluk
Limantepe
M2Biot Yazılım
MTR Bilişim
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Bilişim
Firma:
Limantepe Teknoloji&Yaşam
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
2013
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
0 850 441 3720
Teknopark Adres:
İZTEKGEB A1 Binası No:26, IYTE Kampusu Gülbahçe Mahallesi, 35430 Urla-İzmir, Türkiye
Teknopark Telefon:
0 850 441 3720
Yetkili:
Haluk Çelikel
Web Adresi:
www.limantepe.com
E-Posta:
haluk.celikel@limantepe.com
Hakkında:

Sağlık bilişimi uygulamaları alanında faaliyet gösteren Limantepe, bulut teknolojileri üzerinde araştırma geliştirme yapmaktadır.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Bilişim
Uzmanlık Alanlarınız:
Bilişim, Sağlık, Yazlım, Mobil Yazılım, Bulut Teknolojileri, Sağlık Bilişimi, Mobil Uygulamalar, Bulut Çözümleri, Yazılım Geliştirme, Tıbbi Görüntüleme
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Otomasyon
Firma:
M2Biot Yazılım Bilişim Ar-Ge Danışmanlık
Kuruluş Yeri:
Teknopark İzmir
Kuruluş Yılı:
2017
Merkez Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A1 Binası No:34 İYTE Kampüsü 35430 Urla-İZMİR
Merkez Telefon:
0232 765 9040
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A1 Binası No:34 İYTE Kampüsü 35430 Urla-İZMİR
Teknopark Telefon:
0232 765 9040
Yetkili:
Berna Cıran
Web Adresi:
http://m2biot.com/
E-Posta:
info@m2biot.com
Hakkında:

M2Biot; Yazılım, Bilişim, Ar-Ge ve Danışmanlık şirketidir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazır veya geliştirilebilir profesyonel iş çözümlerini kullandığı üretim teknolojilerine; bilgisayar, devre kartları, endüstriel 4.0, frameworkler ve diğer teknolojik ürünlere entegre ederek müşterileri için en uygun çözümleri üretmekten gurur duyar.

Misyonumuz: Teknoloji devriminin çocukları olarak, işletmelere özel iş çözümleri sunan, akıllı üretim sistemleri ile işletmelere ivme, kar, güvenlik katarken, potansiyelerini farkettirerek İşletmelere ve sahiplerine dünyayı yeniden keşfetme imkanı sunabilen, yüzünü geleceğe ve bilime dönük, yenilikçi ve mükemmeliyetçiği müşterileriyle birlikte geliştiren bir işletme olmaktan gurur duyarız.

Vizyonumuz: Müşteri memnuniyeti ve çalışanlarının kalitesiyle endüstrinin çağlarına yön veren Türkiye tabanlı global bir şirket olmak en temel hedeflerimizdendir.

----

M2Biot; Software, IT, R & D and Consulting Company. Small and medium-sized or improved production technology that is ready to use professional business solutions for businesses; computer, circuit boards, industrial 4.0, frameworks and integrated by other technological products is proud to produce the most appropriate solutions for their customers.


Mission: As children of the technology revolution, business-specific business solutions, smart manufacturing systems and accelerating, profit, security to businesses, while recognizing the potential of the business and owners of the world to rediscover the opportunity to offer, is proud to be a company that develops its face in the future, along with its innovative, innovative and perfectionist customers.

Vision: Customer satisfaction and quality of working age to the industry with a global company based direction that Turkey become one of our most basic target.

 

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Otomasyon
Uzmanlık Alanlarınız:
Endüstriyel Otomasyon, Fizik, Elektronik, Fizik, Yazılım, Optik Sistemler, Linux&Unix
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Eğitim
Firma:
MTR Bilişim Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Kuruluş Yeri:
İstanbul
Kuruluş Yılı:
14.07.2011
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2325020284
Teknopark Adres:
Gülbahçe Mahallesi Teknopark İzmir A4 Binası No:11 Urla-İzmir
Teknopark Telefon:
2325020284
Yetkili:
Özgür Alemdağ
Web Adresi:
ww.maritimetrainer.com
E-Posta:
info@maritimetrainer.com
Hakkında:

Özellikle denizcilik firmalarının personelinin tüm eğitim ve gelişim süreçlerinin yönetilebileceği bütünleşik bir sistem kurulumu üzerinde çalışmaktayız. Kurulan bu sistemle ilgili yazılım ve her firmaya özel içerikle maliyet etkin ve yalın bir altyapı kurmak amaçlanmaktadır.  

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Eğitim
Uzmanlık Alanlarınız:
Denizcilik Deniz İşletmeciliği, Lojistik, Eğitim, Bilişim, Yazılım, Danışmanlık, Denizcilik Firmaları Yönetim Sistemleri
Optonom Bilimsel Ölçüm Araçları Sanayi Kalibrasyon Turizm Danışmanlık
OTI HOLDING GLOBAL TECHNOLOGIES
Zetaops Bilişim Teknolojileri
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Elektronik
Firma:
Optonom Bilimsel Ölçüm Araçları Sanayi Kalibrasyon Turizm Danışmanlık Medikal Biyolojik Ürünler Mühendislik Savunma Havacılık İnşaat Gıda Tarım Enerji ve Ticaret Ltd. Şti.
Kuruluş Yeri:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi
Kuruluş Yılı:
08/01/2015
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2322391670
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A8 Binası No:1/G Urla İzmir
Teknopark Telefon:
2322391670
Yetkili:
Mehmet Kıvanç
Web Adresi:
www.optonoms.com
E-Posta:
info@optonoms.com
Hakkında:

Firmamız 2015 yılında kurulan ve ana faaliyeti bilimsel ölçüm araçları olmak üzere bir çok farklı alanda hizmet sunan üretici bir firmadır. Optik özellikli dilatometre cihazının geliştirilmesi sonucu Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Teknogirişim sermayesi desteği kapsamında kurulmuş ve bu projeyi başarı ile tamamlamıştır. Bu cihazın yüksek sıcaklıklarda ve hassasiyette ölçüm yapabilmesi için bir Tübitak projesi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunun yanında Kosgeb Arge -İnovasyon desteği alarak iki boyutta boşluk ve aralık ölçüm cihazını geliştirmektedir. Ayrıca yeni girişimci desteği kapsamında bilim oyuncakları projesini geliştirerek çocukların bilimsel bilgiyi özümsemelerine ve temel bilimlerde öğrendiklerini hayata geçirmelerine, somutlaştırmalarına katkı sağlamaktadır. Firmanın diğer projelerinden birisi plastik ve beyaz eşya ile otomotiv yedek parça sanayi dallarına dönük kameralı yapay görme hizmeti sunmuştur. Led aydınlatma sektörü için optik tasarım ve prototipleme hizmeti de sunmuştur. Optik boyut ölçüm, endüstriyel kalite kontrol, optik dilatometre ile genleşme miktarı ise diğer faaliyetleri arasında yer almaktadır. 


 

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Elektronik
Uzmanlık Alanlarınız:
Seramik Sanayi, Beyaz Eşya Sanayi, Cam Sanayi, Otomasyon Sektörü, Otomotiv Sanayi, Optik Dilatometre, Endüstriyel Kalite Kontrol, Optik Sistem Tasarımı, Kameralı Yapay Görme, Aralık ve Boşluk Ölçme Tabancası
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Turizm
Firma:
OTI HOLDING GLOBAL TECHNOLOGIES / HMS YATIRIM
Kuruluş Yeri:
Antalya
Kuruluş Yılı:
2008
Merkez Adres:
-
Merkez Telefon:
-
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A3 Binanın No:41 İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
Teknopark Telefon:
2322904628
Yetkili:
Köksal Ataman
Web Adresi:
www.otiholding.com
E-Posta:
Koksal.ataman@otiholding.com
Hakkında:

Turizim alanında oluşan gereksinimler doğrultusunda yeni teknolojiler yaratmak.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Turizm
Uzmanlık Alanlarınız:
Bilişim, Turizm
Sektör:
Bilişim
Sektör 2:
Eğitim
Firma:
Zetaops Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
2014
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2325020857
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A4 Binası No:5 İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
Teknopark Telefon:
2325020857
Yetkili:
Gökhan Boranalp
Web Adresi:
http://www.zetaops.io
E-Posta:
info@zetaops.io
Hakkında:

Sırayla gerçekleştirmek üzere yola çıktığımız projelerimizin biri bitince diğerinde yol almak üzere çalışıyoruz. Zetaops Akademik Kurumsal Kaynak Planlaması, Zarupa Massive Online Gaming Platform, Zetaops DAS dağıtık büyük veri analiz sistemi, Zetaops DSP Distributed Storage Pod, Zetaops DDC Distributed Data Center donanım ve yazılımı.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Bilişim, Eğitim
Uzmanlık Alanlarınız:
dağıtık sistemler ,sıra tabanlı oyun mimarisi ,bulut bileşenlerinin her biri ,linux unix işletim sistemleri ,nosql veritabanları