TR EN
EGETEST Center
Sektör:
Elektronik
Sektör 2:
Bilişim
Firma:
EGETEST Center Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
03.03.2016
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2325022078
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A1 Binası No:29 İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
Teknopark Telefon:
2325022078
Yetkili:
Yusuf Ulaş KABUKÇU
Web Adresi:
www.egetestcenter.com
E-Posta:
ulas.kabukcu@egetestcenter.com
Hakkında:

EGE TEST CENTER tamamen yerli sermaye ile 3 Mart 2016’da İzmir’de kurulmuştur. Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) ile ilgili devam eden Ar&Ge projelerinin yanında sahip olduğu altyapı ile Test Laboratuvarı olarak da tüm sanayicilere ve üniversitelere hizmet vermektedir.

Başta CE işaretlemesi olmak üzere ürün belgelendirme faaliyetleri kapsamında yapılması gereken Elektriksel Güvenlik testleri ve Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) testleri ile ilgili laboratuvar hizmeti sunabilen EGE TEST CENTER, yurt içinde teknik olarak yapılamayan birtakım testlerin yurt dışındaki anlaşmalı laboratuvarlarda yapılabilmesini de sağlamaktadır.

EGE TEST CENTER, sahip olduğu altyapıyı Ar&Ge amaçlı testler için de kullandırabilmekte ve alanında uzman personeli ile eğitim hizmetleri de verebilmektedir.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Elektronik, Bilişim
Uzmanlık Alanlarınız:
Elektrik, Elektronik, Makina, Ar-Ge, Elektromanyetik Uyumluluk, Telekomünikasyon ve Bilişim, Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) Testleri ve Ekipmanları, Elektriksel Güvenlik Testleri ve Ekipmanları, EN 17025 standardı akreditasyon ve laboratuvar, RF ve yüksek frekans, Çevresel Testler, Ürün belgelendirme, Uluslararası Onaylar