TR EN
MET ILERI TEKNOLOJİ
Sektör:
Endüstriyel Otomasyon
Sektör 2:
Endüstriyel Yazılım
Firma:
MET ILERI TEKNOLOJİ SIST.MÜH.IMA.ITH.VE IHR.TIC.LTD.STI
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
27.11.2013
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
2325020031
Teknopark Adres:
İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi A10 Binası No:38 İYTE Kampüsü URLA/ IZMIR
Teknopark Telefon:
2325020031
Yetkili:
Murat Merdin
Web Adresi:
www.metltd.net
E-Posta:
murat.merdin@metltd.net
Hakkında:

MET İleri Teknoloji Sistemleri Ltd. Şti. firmasının sahibi Murat Merdin Makine Mühendisliğinde Doktora eğitimine devam etmekte olup firmanın Ar-Ge projelerini yürütmektedir. Murat Merdin MET firmasını girişimci olarak kurmadan önce 5 farklı TEYDEB projesinde yürütücülük yapmış, yurt içi ve yurt dışında bir çok Ar-Ge projesi yürütmüştür. 
Firmamızın diğer çalışanları Elektrik-Elektronik Mühendisi Oğuz Deniz Merdin ve Elektrik-Elektronik Mühendisi Doğukan Bayır firmada yürüttüğümüz projelerin elektrik-elektronik projelerini ve otomasyon yazılımlarını gerçekleştirmektedir. Firmamız Mühendislik hizmetlerinde yapılan detaylı analiz ve bilgisayar destekli hesaplamalar sayesinde fark yaratmaktadır. 
Firma bünyemizde CAD tasarım programları, static ve dinamik simülasyon programları, akış simülasyon programı, PLC yazılım programı, Scada yazılım programı, RobCAD robot analiz programı, Experior Sanal Birleştirme programı gibi programlar bulunmaktadır. Şirket personelimizce etkin kullanılan bütün bu programlar her bir projemizde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu programlar arasından RobCAD programı Türkiye’de sayılı firmada bulunan Robotlu üretim hatlarının çevrim ve fonksiyonellik analizlerinin yapılabildiği bir programdır. Firmamız projelerinde kullanıdığı robotik hücreler de bu program ile analiz yapmaktadır. Experior programı ise bir sanal birleştirme programıdır. Sanal ortamda fiziksel olarak PLC ile tasarımı birleştirip PLC programının sahaya gitmeden denenmesini sağlamaktadır. Bu program sayesinde devreye alma süreleri kısaltılmakta ve hata olasılıkları azaltıp olası kayıpların önüne geçilmektedir.

 

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Yazılım
Uzmanlık Alanlarınız:
Beyaz Eşya, İklimlendirme, Otomotiv, Kimya, Endüstriyel Otomasyon Sistemleri, Özel Tasarım Elektromekanik Sistemler, Bilgisayar Destekli Isı, Akış, Mukavemet Analizleri, Sanal Zaman Analizleri