TR EN
İşin Başı
Sektör:
Reklam
Sektör 2:
Tasarım
Firma:
İşin Başı Reklam
Kuruluş Yeri:
İzmir
Kuruluş Yılı:
2015
Merkez Adres:
Merkez Telefon:
0850 885 1022
Teknopark Adres:
Teknopark İzmir A10 Binasi No:24 İYTE Kampüsü Urla/Izmir
Teknopark Telefon:
0850 885 1022
Yetkili:
Mahir Palabıyık
Web Adresi:
www.isinbasireklam.com
E-Posta:
mahir@ibr.com.tr
Hakkında:

İşin Başı Reklam olarak, hizmet verdiğimiz müşterilerine uygun fiyata, her an ulaşılabilecekleri, kaliteli ve kapsamlı digital-baskı reklam ajansı hizmetini online olarak sunuyoruz.. Başka ajanslarla yaşadığınız sorunları tekrar yaşamamanız için tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve bir çok ajansla çalışmanın size kaybettireceği zamanı, doğru hizmeti tek elde almanın kalitesiyle kazanca çeviriyoruz.
Sade ve kullanışlı kullanıcı paneli sayesinde, hızlı şekilde, istediğiniz web tabanlı ürünü pratik şekilde satın alabilirsiniz. 30 saniye içerisinde kayıt olarak kullanıcı panelinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödemelerinizi sanal pos aracılığı ile yapıp gereksiz zaman kaybından kurtularak, satın aldığınız ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.
Firma olarak en önem verdiğimiz konu zamandır, bu sebeple müşterilerimizin zamanını olumlu yönde kullanıyoruz.Hızlı cevap veren ekibimiz ile çok kısa bir zamanda işlemlerinizi kolayca tamamlamanızı sağlıyoruz. 7/24 destek veren ekibimizle satın alma ya da sonrasında sizlere destek oluyoruz. Güvenilir hosting hizmeti sunarak kesintisiz hizmet almanızı sağlıyoruz.
Sizlere daha iyi hizmet vermek için 15 kişilik bir ekiple çalışıyoruz. Dijital bir ajanstan aldığınız hizmetin aynısını sizlere sunuyor ve her durumda yanınızda bulunuyoruz. Her müşterimize ait bir müşteri temsilcisi ile de sorunlarınıza hızlı çözümler getirerek, ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hitap Ettiğiniz Sektör:
Reklam, Tasarım
Uzmanlık Alanlarınız:
Google Adwords, Web Sitesi, Logo, Marka Kimliği, Baskı