TR EN

Haberler

Gen Bilişim, Türkiye’nin En Büyük 500 Bilişim Şirketi Arasında...

Gen Bilişim, Türkiye’nin En Büyük 500 Bilişim Şirketi Arasında...

Türkiye’nin bilişim alanında tek kapsamlı araştırması olan “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” bu yıl 18. kez gerçekleştirildi. Aralarında Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Teknosa gibi bilişim devlerinin yer aldığı araştırmada Gen Bilişim de Türkiye’nin önde gelen en büyük 500 bilişim şirketi arasına girmeyi başardı.

Güvenilir ve özgün bir çalışma olan 500 Bilişim Araştırması, bu yıl 69 farklı kategoride incelendi. Türkiye’de bilişim sektöründeki başarılı firmalarınkatılımıyla gerçekleştirilen bu törendeödüller sahiplerini buldu. egegen markasının da içerisinde bulunduğu Gen Bilişim, büyük bir başarıya imza atarak, satış gelirlerine göre Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi arasına girmeye hak kazandı.

500 Bilişim Araştırması’na ilk kez katılım sağlayan Gen Bilişim; egegen markası altında yazılım, web tasarım, sosyal medya yönetimi, Internet reklamları, mobil uygulama geliştirme ve SEO alanlarında dijital dünyada çözümler üretiyor. egegen 2000 yılından bu yana, İzmir, İstanbul ve Ar-Ge merkezi olan Teknopark İzmir'de çalışmalarına devam ediyor.