TR EN

Haberler

IYTE IEEE Öğrenci Kolu’ndan Teknopark İzmir Genel Müdürü Yaşar’a ziyaret

IYTE IEEE Öğrenci Kolu’ndan Teknopark İzmir Genel Müdürü Yaşar’a ziyaret

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü IEEE Öğrenci Kolu, Teknopark İzmir Genel Müdürü Yücel Yaşar’ı makamında ziyaret ederek, IzHack'15 etkinliğine davet etti.

Bilgi güvenliği alanında önde gelen şirketlerden eğitimciler ve Türkiye'nin değişik illerinden üniversite öğrencilerini bir araya getirmeyi amaçlayan IzHack'15 etkinliği için İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü IEEE Öğrenci Kolu (İYTE IEEE), Teknopark İzmir Genel Müdürü Yücel Yaşar’ı ziyaret etti.

25 Şubat’ta gerçekleşen ziyarette, İYTE IEEE Öğrenci Kolu Yönetim Kurulu Başkanı Tuğba Koç ve Bilgisayar Topluluğu Başkanı Bahadır Kınalı, IEEE ve çalışmaları hakkında Yaşar’a bilgi vererek, 28 Şubat -01 Mart 2015 tarihlerinde İYTE Kampüsü’nde gerçekleştirilecek IzHack'15 etkinliği için davette bulundular.

IEEE Öğrenci Kolu
ve IzHack’15 Etkinliği

Dünyada 160 ülkede 430 bin üye ile hizmet veren IEEE Öğrenci Topluluğu bünyesinde, 2005 yılında kurulan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü IEEE Öğrenci Kolu, ulusal ve uluslararası çapta etkinlik düzenleyor.

Üyelerine üniversite öğrenimleri süresince sosyal ilişkiler, iş tecrübeleri ve daha birçok konuda ortak bir çerçeve sunan topluluk, süregelen ulusal organizasyonlarına IzHack’ı ekleyerek "Siber güvenlik" alanında yeni bir oluşumla ilgili çalışmalar yürütüyor.

28 Şubat - 01 Mart 2015 tarihlerinde İYTE Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan IzHack’15, bilgisayar ve yazılım mühendisleri ile öğrencileri buluşturacak.