TR EN

Haberler

Türkiye'nin En Yenilikçi Teknoloji Kampı Tech'n Roll Başlıyor

Türkiye'nin En Yenilikçi Teknoloji Kampı Tech'n Roll Başlıyor

Teknopark İzmir ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) tarafından düzenlenen; bireysel katılımcıların kurumsal firmalar ve sektörden önemli isimlerle buluşacağı, en iyi startup’ların yarıştığı, eğlencenin yaratıcılıkla buluştuğu teknoloji kampı Tech’n Roll başlıyor.

2 Ağustos 2018 Perşembe günü Rektör Prof. Dr. Mustafa Güden’in açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlik ilham verici keynote konuşmaları, eğitim ve panellerle devam edecek.

Commencis ve CFM Soğutma ana sponsorluğunda düzenlenen Tech’n Roll; Toyoink, Opet Fuchs, TEB, Arçelik Garage ve Ege İhracatçı Birlikleri’nin resmî sponsorluğuyla gücünü ve iddiasını ortaya koyacak.

Gençlere ilham vermesi ve orijinal fikirleri cesaretlendirmesi için sektörün çok değerli isimlerini ağırlayan Tech’n Roll; teknoloji, girişimcilik ve gelecek üzerine ufuk açacak sunumlara ve yine oluşturulacak ortak sergi alanı ile de genç girişimlere ev sahipliği yapacak.

Programın 1. gününde Keynote konuşmaları ile Fadıl Sivri ve Aziz F. Zambak, 2. gününde yine Keynote sunumuyla Serdal Kuzuloğlu, 3. gününde ise Başarılı Exit Hikayeleri ile Fatih İşbecer, Murat Ihlamur, Bilgay Akhan ve Alphan Manas deneyim ve bilgilerini katılımcılara aktarıyor olacak.

5 Ağustos 2018 Pazar günü ise büyük jüri önünde gerçekleşecek sunumlar ile Türkiye’nin en iyi 15 startup’ı seçilecek ve ödül töreni ile 4 günlük etkinlik son bulacak.

Detaylı program akışı www.technroll.com.tr adresinde bulunmaktadır.

Açılış Programı:
02 Ağustos 2018 / Saat 15.00-17.00
Yer: Erdal Saygın Amfisi
Açılış | Prof. Dr. Mustafa Güden
Keynote Sunum | Fadıl Sivri
Keynote Sunum | Aziz F. Zambak

Açılış Konseri - Aegean Band
02 Ağustos 2018 / Saat 21.00 – 23.00
Yer: İnovasyon Merkezi

Keynote Sunum
3 Ağustos 2018 / Saat 16.00 – 17.00
Yer: Erdal Saygın Amfisi
Konuşmacı | Serdar Kuzuloğlu

Up & Roll - Startup Sunumları ve Ödül Töreni
5 Ağustos 2018 / 10.00 – 16.00
Yer: Erdal Saygın Amfisi