• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Adesso Turkey Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

Teknopark İzmir A9 Binası Blok No: 1/44 Kapı:33


Sektör :

Yazılım

Uzmanlıklar :

Dijital Dönüşüm, Uç Bilgi İşlem, Makine Öğrenmesi, Yapay Zeka, Mobil Uygulamalar

Yetkili :

Burcu Kuleli

1997 yılında kurulan Almanya’nın en büyük bilgi teknolojileri hizmet sağlayıcılarından olan Adesso Group, 7500'den fazla çalışanı ve 2022 yılında 900 milyon Euro'luk yıllık satış hacmiyle Orta Avrupa’nın lider ve bağımsız IT firmalarındandır. Adesso SE, Türkiye, Almanya, Avusturya, Bulgaristan, İspanya, İsviçre, Hollanda ve Macaristan gibi ülkeleri kapsayan 12 Avrupa ülkesinde toplam 61 ofisinde ana iş süreçlerini optimize etmek ve işletme maliyetlerini düşürmek için danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktadır

Adesso Turkey; Ar-Ge ve IT çözümleri, yazılım geliştirme, dış kaynak ve test otomasyonu gibi hizmetler sunmaktadır. Türkiye’de sektörlerinde lider firmalara çözümler sunan Adesso Turkey, Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin oluşturduğu DACH bölgesindeki BMW, Daimler-Mercedes, Bosch, Deutsche Bank, Philip Morris, Akbank, Borusan ve Swisscom gibi şirketler için İstanbul’dan geliştirdiği yazılımlarla Türkiye’nin teknoloji ihracatına katkıda bulunmaya da devam etmektedir. 

 

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir büyüme gösteren Adesso %500’ün üzerinde büyüme gerçekleştirdiği 2015 yılında Bilişim 500’de en hızlı büyüyen 3. bilişim şirketi olmuştur. Yine 2021 yılında Bilişim 500 değerlendirmeleri kapsamında Mobil ve Otomotiv için geliştirilen yazılım ve uygulamalar kategorilerinde sektör lideri ünvanı almıştır.

 

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.