• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Bias Mühendislik Ltd. Şti.

Teknopark İzmir A10 Binası Kat: 2 No: 38 İYTE Kampüsü, Urla-İzmir


Sektör :

Savunma, Makine, Elektronik

Uzmanlıklar :

Elektro-Mekanik Sistemler, Makina Tasarımı ve Üretimi, Mekanik Test Sistemleri Tasarımı ve Üretimi, Akustik Ölçüm Sistemleri Tasarımı ve Üretimi, Analiz-Simülasyon Test-Ölçüm-Doğrulama

Yetkili :

Ender Koç

BİAS Mühendislik 1997 yılında kurulmuştur. CAE yazılımları ile test&ölçüm sistemleri satışı, yerli test&ölçüm sistemleri tasarım ve üretimi, alt yüklenici işleri yapan ve test&ölçüm hizmetleri veren BİAS, konusunda Türkiye’de en köklü ve deneyimli firmalardan biridir. Ar-Ge merkezi ve teknopark ofislerinde Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir. Türkiye’nin en büyük özel test merkezi olan TOSB BİAS Otomotiv Test Merkezi’nin işletmecisidir. Tasarımdan analize, fiziksel prototip imalattan test&ölçüm-doğrulama ve nihai üretime kadar tüm süreçleri barındıran Türkiye’deki yegâne mühendislik firmasıdır.

Türkiye'de ilk yerli-milli empedans tüpü geliştirip tüm dünyaya satılabilir hale getirmiştir. Belli başlı mekanik test sistemleri konusunda ilk örneklerini tasarlayıp üreten BİAS, makina tasarımı konusunda da ilklere imza atmıştır. Geliştirilen ürünler ihraç edilmekte ve Türkiye'de konusunda lider firmalar tarafından tercih edilmektedir. Uçtan uça, yani tasarımdan düşük adetli üretime kadar tüm süreci kapsayan anahtar teslimi anlayışla otomotiv ve savunma sanayi alanında önemli projeler içinde yer almaktadır.

 

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.