• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Emlaklira Gayrimenkul Teknolojileri A.Ş.

Teknopark İzmir No:1/45 Ofis no:21


Sektör :

Gayrimenkul,, Blokzincir,, Tokenizasyon

Uzmanlıklar :

Gayrimenkul, Dijitalleştirme, Tokenizasyon, Blokzincir, Yazılım,

Yetkili :

Çağlar Türkal

Emlaklira, blokzincir (blockchain) tabanlı yeni nesil bir gayrimenkul yatırım platformudur. Emlaklira, Tokenizasyon ile “Türkiye’de ilk kez” gayrimenkulü hem likit bir kripto varlığa dönüştürmekte hem de düşük bütçelerle gayrimenkul üzerinden herkesin bir kazanç elde edebilmesine imkan sağlamaktadır. Böylelikle her gayrimenkul, Emlaklira teknolojisi ve sektöre getirdiği yenilikçi iş modeli sayesinde doğrudan blokzincir üzerinde getirisi alınıp satılabilen dijital varlıklara dönüştürülmektedir.

Emlaklira olarak getirdiğimiz çözüm, blokzincir teknolojisini kullanarak portföyümüze eklediğimiz gayrimenkul bağımsız bölümleri ve projeleri için benzersiz Token’lar üretmek ve herkesin satın alabileceği birim fiyatlarla gayrimenkul yatırımcısının dikkatine sunmaktır. Dolayısıyla, Emlaklira platformunda kullanıcılarımıza sunduğumuz her bir Emlaklira Token’a karşılık olarak gerçek bir gayrimenkul bulunmaktadır. Emlaklira Token satın alan kullanıcılar, bu gayrimenkullerin bakımını yapmak, vergi, harç ve aidatlarını ödemek, zorunlu deprem sigortasını ve diğer sigortaları yaptırmak, tapu işlemleri gibi konularla ilgilenmek zorunda kalmazlar. Emlaklira, tüm bu işlemlerin takibini yapar.

Kullanıcılarımız, Emlaklira Token satın alarak, token ile ilişkili hukuki sözleşmede belirtilen gayrimenkulün, sözleşmede belirtilen vadesi sonunda satışından elde edilecek net gelirden pay almaya hak kazanırlar. Emlaklira Token alan kullanıcılarımız, dilerlerse sözleşme vadesini beklemeden Token’larının tamamını veya bir kısmını Emlaklira platformunda satışa çıkartabilirler.

Özetle Emlaklira, gayrimenkul yatırımını herkes için erişilebilir kılan ve demokratikleştiren “yeni nesil” bir yatırım platformudur.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.