• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

ETE Deney Eğitim ve Değerlendirme Teknolojileri A.Ş.

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, A10 Binası No:19, 35433, Urla/ İZMİR


Sektör :

We, research,, analyze,, design,, implement,, productize, and, operate.

Uzmanlıklar :

Modelleme ve simülasyon, Veri bilimi, Yapay zeka, Duyarga sistemleri

Yetkili :

Yağmur Tiktaş

Şirket kurucularımız Prof. Dr. Erdal Çayırcı ve Tülin Çayırcı alanlarındaki geçmiş bilgi birikimlerini ve tecrübelerini aktararak Ege Serbest Bölge’de faaliyete geçme taleplerini tarafınıza sunmuştur.       

Prof. Dr. Erdal Çayırcı kurucusu olduğu ETECube® şirketini 2016 yılında şahıs şirketi olarak IYTE Teknopark’ta kurmuştur. Şirketimizde yaklaşık 30 yazılım ve elektronik mühendisi istihdam etmektedir. Yenilikçilik, güvenilirlik, saydamlık ve sürdürülebilir büyüme prensiplerimiz arasındadır. Temel faaliyet alanlarımız veri bilimi, modelleme ve simülasyon, duyarga sistemleri ve yapay zekadır. Emniyet, güvenlik, savunma ve sağlık alanlarında öğrenim, eğitim ve deney teknolojileri geliştireceğiz.

Veri bilimi, açıklanabilir yapay zeka, çok kanallı insan makine etkileşimi, artırılmış zeka, modelleme ve simülasyon, ciddi oyunlar uzmanlık alanlarımız arasındadır.ETE DENEY EĞİTİM VE DEĞERLENDİRME TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ yenilikçi ve sıra dışı fikirleri ürünleştiren güvenilir ve kalite odaklı bir araştırma ve geliştirme firması olmayı hedeflemektedir. Şirketimiz, çalışma alanı ile bütünleşik ve ihtiyaçları çok iyi anlayan ve daha iyi anlamak için her türlü gayreti gösterecek bir yapı planlamaktadır. Etik kurallar, ulusal ve uluslararası hukuk ile her zaman tam uyumlu çalışmayı esas alacaktır. Personelin kişisel gelişimleri, sağlık ve çalışma koşulları firmanın en öncelikli hedefleri arasındadır.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.