• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

CFM Ar-Ge ve Yazılım Geliştirme Murat Cem Özdemir

Teknopark İzmir A3 Binası No:1/16/25-26-49-50 İYTE Kampüsü Urla-İzmir


Sektör :

Yazılım

Uzmanlıklar :

HVACR Systems, Building Management and Remote Monitoring Systems, Embedded Systems and PLC Software, Custom holistic solutions

Yetkili :

Özgür Dayı

CFM Arge Ve Yazılım Geliştirme, Endüstriyel Soğutma, Klimatizasyon, Bina Yönetim sistemleri, süpermarket otomasyonu, endüstriyel uygulamalar, uzaktan izleme sistemleri, IoT teknolojileri konusunda, dinamik ve deneyimli ekibiyle aktif ve etkin olarak yazılım üreten bir firmadır.
Aktif olduğu ana konu, Türkiye ve Ortadoğu marketine HVACR (Heating Ventilating Air Conditioning & Refrigeration) alanında yazılım sağlamaktır. İyi organize olmuş yapıdaki deneyimli ekibi ile satış ve satış sonrası süreçte marketimize yazılım ve teknik destek sağlamaktadır. Türkiye marketindeki Chiller, rooftop klima santrallerinden, muz sarartma prosesine, süpermarket BMS uygulamalarından “Işık, klima, enerji, jeneratör yönetiminden” basit ısı geri kazanımı üniteleri kontrollerine kadar sektördeki her konuda yazılım ve çözüm üretme kabiliyetine sahiptir.
CFM Arge çatısı altında bulunduğu CFM ‘nin yetkin ve deneyimli satış ve satış sonrası ekibi ile yazılım kısmından satış sonrasına kadar güçlü bir zincirin en güçlü halkalarından biridir. Sahadan gelen tecrübesi ile enerji verimliliği ve inovatif çözümleriyle marketin lider firmalarından biridir.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI'nı kabul etmeden ilana başvuru yapamazsınız.