• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Teknopark İzmir & Games United Oyun Kuluçka Programı Başladı!

Teknopark İzmir ve Games United, oyun geliştiricilerini bir araya getirmek ve Bölgede bir oyun ekosistemi yaratmak amacıyla “Oyun Kuluçka Programı” düzenliyor. Girişimcilere; stratejik planlama, iş geliştirme ve ihtiyaçlarına göre özel eğitimler kurgulanacak olan Program’ın başvuruları açıldı.

 

Oyun fikri olan ve fikrini geliştirerek deneyim kazanmak isteyen, alanında uzman kişilerin mentörlüğüne ve desteğine ihtiyaç duyan tüm girişimci adayları programa davetlidir!

 

Başvuru için lütfen bu bağlantıya tıklayınız

 

Her aşamada ve her türde çalışan oyun stüdyolarının başvurusuna açık olacak programa kabul alan girişimciler, destek süresince Kuluçka Merkezi’nden faydalanacak; Kuluçka dönemini başarıyla tamamlayan stüdyolar ise Teknopark İzmir’de çalışmak için öncelik konuma gelerek, özel şartlara sahip olacak. Programa katılacak yeni kurulan ya da erken aşama oyun girişimcilerine; takım kurma, strateji ve iş geliştirme gibi hizmetler sağlanacak. Dijital oyun sektörünün gelişmesi ve başarılı projelerin hayata geçirilmesi hedeflenen program 12 ay sürecek.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI'nı kabul etmeden ilana başvuru yapamazsınız.