• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

WE4GAME - Oyun Kuluçka Programı

  


Teknopark İzmir ve Games United, oyun geliştiricilerini bir araya getirmek ve Bölgede bir oyun ekosistemi yaratmak amacıyla “Oyun Kuluçka Programı” düzenliyor. Girişimcilere; stratejik planlama, iş geliştirme ve ihtiyaçlarına göre özel eğitimler kurgulanacak olan Program’ın başvuruları açıldı.

Her aşamada ve her türde çalışan oyun stüdyolarının başvurusuna açık olacak programa kabul alan girişimciler, destek süresince Kuluçka Merkezi’nden faydalanacak; Kuluçka dönemini başarıyla tamamlayan stüdyolar ise Teknopark İzmir’de çalışmak için öncelik konuma gelerek, özel şartlara sahip olacak. Programa katılacak yeni kurulan ya da erken aşama oyun girişimcilerine; takım kurma, strateji ve iş geliştirme gibi hizmetler sağlanacak. Dijital oyun sektörünün gelişmesi ve başarılı projelerin hayata geçirilmesi hedeflenen program toplam 12 ay sürecek.

 

Başvuru Koşulları

Oyun fikri olan ve fikrini geliştirerek deneyim kazanmak isteyen, alanında uzman kişilerin mentörlüğüne ve desteğine ihtiyaç duyan tüm girişimci adayları programa davetlidir!

Başvuru için lütfen bu bağlantıya tıklayınız

Son Başvuru: 24 Nisan 2022

 

Sunulacak İmkanlar

Program kapsamında girişimcilere ücretsiz olarak;

Çalışma Alanı: Ortak çalışma alanında yer tahsisi,

 

Eğitim : Oyun Tasarımı, Oyun Geliştirme, Oyun Yayıncıları, 3B Tasarım, Pazar Araştırması gibi başlıklarda eğitimler ve Game Factory Akademi’nin zengin eğitim portalına erişim hakkı,

 

Mentorluk: Program boyunca geliştirilecek olan oyun projeleri kapsamında oyun geliştirme ve iş geliştirme mentorluğu,

Yayıncılara erişim: Games United’ın işbirliği içinde olduğu yayıncı ağına erişim

Yatırımcılarla buluşma: Games United başta olmak üzere oyun sektörüne ilgi duyan yatırımcılara erişim imkanları verilecektir.

 

Süreç
Başvuruların kapanmasıyla, yapılan başvurular Teknopark İzmir ve Games United tarafından değerlendirilecek, programa uygun bulunanlarla tanışma toplantısı düzenlenecektir. Ardından online olarak eğitim süreci başlayacaktır. Eş zamanlı olarak ekipler geliştirdikleri oyunlar için uzun soluklu mentorluk desteği alabilecektir. Program sonunda oyunları belirli bir aşamaya gelişmiş ekipler yatırımcı karşısında oyunlarını sunma ve yayıncılarla anlaşma yapma imkanı bulacaktır.
warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.