• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Bilin Humanist Yazılım Geliştirme Uzman İş İlanı

Yayınlanma Tarihi: 07/07/2021

Firma:

Firma Profiline Git

Adres:

Genel Nitelikler:

Bilin HUMANIST olarak; global anlamda bütün temel ve stratejik İnsan Kaynakları süreçlerini kapsarken, aynı zamanda Türkiye’deki iş sistemleri, yerel uygulamalar ve yasal gereksinimlere uygun çözümler sunmaktayız. Bu doğrultuda büyümekte olan dinamik organizasyonumuz nedeniyle İzmir’deki ofisimiz için, yazılım geliştirme uzman ve uzman yardımcıları kadrolarında değerlendirmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:

İlan Tarihi:07/07/2021

Firma/Kurum

İsim:Bilin Teknoloji A.Ş.

Şehir/İlçe:İzmir/Urla

Personel İhtiyacı

Genel Açıklama:Bilin HUMANIST olarak; global anlamda bütün temel ve stratejik İnsan Kaynakları süreçlerini kapsarken, aynı zamanda Türkiye’deki iş sistemleri, yerel uygulamalar ve yasal gereksinimlere uygun çözümler sunmaktayız. Bu doğrultuda büyümekte olan dinamik organizasyonumuz nedeniyle İzmir’deki ofisimiz için, yazılım geliştirme uzman ve uzman yardımcıları kadrolarında değerlendirmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.

Pozisyon:Yazılım Geliştirme Uzmanı

Personel Sayısı:3

Aranan Personel Nitelikleri

Eğitim:Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği

İş Tecrübesi:0-3 yıl

Yetkinlikler:VB.NET ve C# yazılım dillerinden en az birine hakim, MS SQL veri tabanı üzerinde çalışan projelere aşina, MS SQL ve/veya Oracle veri tabanları ile ilgili bilgi sahibi

Askerlik Durumu:Askerlik görevini tamamlamış

Başvuru/İletişim

Sorumlu Kişi:Sercan Emre

Telefon:+905333670936

E-Mail:sercan.emre@bilin.com

 

 

Diğer Bilgiler:

  • Tecrübe Durumu: 0-3 yıl
Mevcut iş ilanlarına başvuru için yukarıda ilanın altında yer alan başvuru bilgisindeki adrese özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca benzer pozisyonlar ve ilanlar için değerlendirilmek üzere CV'nizin Teknopark İzmir Kariyer Birimine iletilmesi için aşağıdaki form üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Birden fazla iş ilanına başvurmanız durumunda bir kere bu portaldan başvuru yapmanız yeterlidir. Bunun amacı iş arayan havuzunda yer almanızdır.

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) ilgili hükümlerine uygun olarak bilginize sunulan Kişisel Verilerin Korunması Politikasının ve Bilgilendirme Metni sınırları çerçevesinde, Verilerin Şirket veri tabanında işlenmesi ve saklanması amacıyla, özel nitelikli kişisel verilerim (uyruk, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleri bilgisi, kan grubu, sağlık verileri, din, mezhep ve felsefi inanç, biyometrik ve genetik veriler, dernek, vakıf ve sendika üyeliği, siyasi düşünce vb.) de dahil olmak üzere ilgili kişisel verilerimin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, gereken süre zarfında saklanmasını ve bu hususta tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu metni, Kişisel Verilerin Korunması Politikasını ve Bilgilendirme Metnini okuduğumu ve anladığımı;

Özgeçmişimi Gönder
warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI'nı kabul etmeden ilana başvuru yapamazsınız.