• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Hekimanne Sağlık Danışmanlığı Yazılım / Embedded System Engineer

Yayınlanma Tarihi: 26/05/2021

Firma:

Firma Profiline Git

Adres:

Genel Nitelikler:

C/C++, Embedded Systems, RF, IoT, PCB Tasarımı, Tasarım Doğrulama ve Üretim konularından en azından birçoğu hakkında bilgi sahibi, eğitim dili İngilizce olan saygın üniversitelerin, Bilgisayar Müh. veya Elektronik Müh. Bölümlerinden mezun veya mezun olmaya yakın olan bir ekip arkadaşı aramaktayız. İZMİR TEKNOPARK yakınında ikamet etmesi zorunlu değil fakat avantajlı olup, kart basma zorunluluğu bulunmaktadır.

İş Tanımı:

İlan Tarihi:26/05/2021

Firma/Kurum

İsim:Hekimanne Sağlık Danışmanlığı Yazılım Medikal Malzeme San. Ve Tic. A.Ş

Şehir/İlçe:TEKNOPARK İZMİR, URLA

Personel İhtiyacı

Genel Açıklama:C/C++, Embedded Systems, RF, IoT, PCB Tasarımı, Tasarım Doğrulama ve Üretim konularından en azından birçoğu hakkında bilgi sahibi, eğitim dili İngilizce olan saygın üniversitelerin, Bilgisayar Müh. veya Elektronik Müh. Bölümlerinden mezun veya mezun olmaya yakın olan bir ekip arkadaşı aramaktayız. İZMİR TEKNOPARK yakınında ikamet etmesi zorunlu değil fakat avantajlı olup, kart basma zorunluluğu bulunmaktadır.

Pozisyon:Embedded System Engineer

Personel Sayısı:1

Aranan Personel Nitelikleri

Eğitim:Bilgisayar Müh. veya Elektronik Müh.

İş Tecrübesi:-

Yetkinlikler:C/C++, Embedded Systems, RF, IoT, PCB Tasarımı

Tasarım Doğrulama ve Üretim

Askerlik Durumu:Tecilli, Muaf veya Tamamlamış

                       

Başvuru/İletişim

Sorumlu Kişi:Görkem Astarcıoğlu

Telefon:+90 505 805 89 64

E-Mail:info@drgorkem.com

                       

 

 

Diğer Bilgiler:

Mevcut iş ilanlarına başvuru için yukarıda ilanın altında yer alan başvuru bilgisindeki adrese özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca benzer pozisyonlar ve ilanlar için değerlendirilmek üzere CV'nizin Teknopark İzmir Kariyer Birimine iletilmesi için aşağıdaki form üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Birden fazla iş ilanına başvurmanız durumunda bir kere bu portaldan başvuru yapmanız yeterlidir. Bunun amacı iş arayan havuzunda yer almanızdır.

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Anonim Şirketi (“Şirket”) tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) ilgili hükümlerine uygun olarak bilginize sunulan Kişisel Verilerin Korunması Politikasının ve Bilgilendirme Metni sınırları çerçevesinde, Verilerin Şirket veri tabanında işlenmesi ve saklanması amacıyla, özel nitelikli kişisel verilerim (uyruk, ceza mahkumiyeti ve güvenlik tedbirleri bilgisi, kan grubu, sağlık verileri, din, mezhep ve felsefi inanç, biyometrik ve genetik veriler, dernek, vakıf ve sendika üyeliği, siyasi düşünce vb.) de dahil olmak üzere ilgili kişisel verilerimin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, gereken süre zarfında saklanmasını ve bu hususta tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu metni, Kişisel Verilerin Korunması Politikasını ve Bilgilendirme Metnini okuduğumu ve anladığımı;

Özgeçmişimi Gönder
warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

ÇALIŞAN ADAYI AÇIK RIZA BEYANI'nı kabul etmeden ilana başvuru yapamazsınız.