• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Birmingham City Universitesi Ziyaret Edildi

Accelerate İzmir kapsamında Teknopark İzmir NIC ekibi İzmir Nic tarafından Birmingham City Universitesi ziyaret edildi. Üniversitede Strateji ve İş Geliştirme alanında akademisyen olarak çalışan Dr. Begüm Samur Teraman ziyaret edilip, kurumsal iş birlikleri üzerinde duruldu.

Birmingham City Universitesi alanında yer alan Steamhouse ziyaret edildi ve Richard Scutt dan bölge hakkında bilgi alındı. Steamhouse her ölçekteki firmaya destek veriyor ve teknoloji uzmanlarına, sanatçılara, tasarımcılara, bilim insanlarına ve yenilikçilere üretim ve prototipleme olanakları sunuyor. Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik disiplinlerini bir araya getiren etkinlikler düzenlemekte.

Prof. Dr. Metin Tanoğlu ve ekibi Birmingham'daki Üretim Teknolojileri Merkezi'ni (MTC) de ziyaret etti. Merkez hakkında Stuart Bailey'den bilgi alındı, olası işbirlikleri tartışıldı. MTC, dünyanın en gelişmiş üretim ekipmanlarına sahip olduğu bir merkez. Endüstriyel ölçekte yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve gösterilmesi için yüksek kaliteli bir ortam sunmaktadır. Özellikle Otomasyon ve Robotik, Dijital Üretim, Eklemeli Üretim ve Akıllı Otomasyon konularında uzmanlaşmıştır. Ziyaret kapsamında üretim alanları ve laboratuvarlar incelendi.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.