• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr
urla

Urla

Dünyanın en eski limanlarından biri olan Urla Limanı’na ev sahipliği yapan Urla’nın tarihi 4 bin yıl öncesine dayanıyor. Tarihin ve doğanın iç içe bulunduğu noktada Urla, Çeşmealtı Plajı ve Altınköy Plajı gibi Türkiye’nin en güzel plajlarını da bünyesinde barındırıyor. Urla’ya gelmişken Kadın Üretici Pazarı ve Urla Sanat Sokağı’nı da gezmeyi ihmal etmemenizi öneririz.

karaburun

Karaburun

Nergis çiçeği, zeytin ağaçları ve masmavi Ege Denizi ile tipik bir Ege kasabası olan Karaburun, Bodrum Plajı, Kümbükü, Dolungaz gibi hem denize girebileceğiniz hem de Karaburun’un muhteşem doğasına doyabileceğiniz plajları ile ünlü. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra balığı ile de öne çıkan Karaburun, İzmir’den ve şehir dışından gelen birçok kişinin gözdesi konumunda bulunuyor.

Alaçatı

Alaçatı

Son yılların en gözde merkezlerinden Alaçatı, sunduğu rüzgâr sörfü ve sayısız deniz aktivitelerinin yanı sıra lüks restoranları ve kafeleriyle de hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktası.

Çeşme

Çeşme

Marinası, Dalyan’ı, Ilıca Plajı, tarihi kalesi ve –hemen her Ege kasabasında olduğu gibi –muhteşem doğası ve iklimiyle Çeşme, yılın her mevsimi ziyaretçilerine kucak açıyor.

sığacık

Sığacık

Türkiye’nin ilk yavaş şehri (citta slow) seçilen Sığacık, Kaleiçi, Pazar yeri, Teos Antik Kenti, Teos marinası, Akkum plajı ile 4 4’lük bir gezi imkânı sunuyor. İYTE’ye 45 dakika mesafede bulunan Sığacık her mevsim bir başka güzel…

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.