• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Esas Expo Oyun Hackathon’u Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Teknopark İzmir, İYTE, Hackathon Türkiye ve  Ege Kalkınma Derneği iş birliğinde 9 -10 Ekim tarihlerinde düzenlenen Esas Expo Oyun Hackathonu sonuçlandı. 48 saat süren ve 40’dan fazla katılımcının ekipler halinde yarıştığı Oyun Hackathon’unun kazanan ekibi FATE oldu.

Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi’nde düzenlenen etkinliğin jüri üyeliğini İYTE Bilgisayar Mühendisliği Bölümü - Dr. Öğretim Üyesi Nesli Erdoğmuş,  İYTE Bilgisayar Mühendisliği Bölümü - Doç. Dr. Tuğkan Tuğlular, Cave Animasyon Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş. Kurucusu - Erdem Taylan, SAP Retail Danışmanı - Ulaş Söylemez, İzmir Kalkınma Ajansı Yenilik ve Girişimcilik Politikaları Uzmanı - Görkem Dönderici yaptı.

Ödül töreninde konuşan, İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran “Türkiye’nin birçok farklı şehrinden İYTE ’ye gelerek bu sinerjiyi oluşturan sizler eminim gelecekte de değerli çalışmalara imza atacaksınız. Emeğiniz ve çabanız için her birbirinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

Teknopark İzmir’in oyun alanında önemli projeler yürüteceği bir yıla başladıklarını vurgulayan Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu, bu alana ilgi duyan öğrencilerin Teknopark İzmir’in faaliyetlerini yakından takip etmelerini istedi.

Konuşmanın ardından, İYTE Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran ve Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu, kazanan ekiplere ödüllerini takdim etti.

 Oyun Hackathonu Sonuçları:

 1. Fate Ekibi

 2 .Ragequit Ekibi

 3.  Chacha Ekibi

GameJam-Oyun Hackathonu destekleyen kurum kuruluşlar arasında Digitoy, İFASTURK, Digi Game Startup Studio, Clock Wizard, Hi Five, Beşinci Kurul ve ESİAD bulunuyor.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.