• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

İngiltere Ziyaretleri Tamamlandı

Teknopark İzmir yürütücülüğünde ve İZKA ortaklığıyla İzmir Nic projesi kapsamında sürdürülen Accelerate İzmir Programı’nın 2. dönemi üçüncü İngiltere ziyaretleri tamamlandı.

Program kapsamında seçilen iki firma, Hekimanne’den Görkem Atarcıoğlu ve Uniqgene’den Yasemin ÜK, networking ve iş birliği ziyaretlerinde bulundu.

İngiltere ziyaretlerine Teknopark İzmir Kuluçka Merkezi Yöneticisi Burçak İlter Timurçin, Girişimcilik Uzmanı Ayşenur Mete, İzmir NIC Ticarileşme Uzmanı Gökhan Çelebi, İzmir NIC Proje Koordinatörü Özlem Durna ve Proje Asistanı Gökçen Hardal katılım sağladı.

Accelerate İzmir firmaları Giant Health Etkinliğine katılımda bulundu ve Teknopark İzmir temsilcilerinin katılımıyla Oxentia, London & Partners ve Hexagon Towers gibi önemli girişimcilik merkezlerini ziyaret etti. Çalışma kapsamında Teknopark İzmir, Plexal ve Imperial Collage-Undaunted Programı gibi önemli girişimcilik merkezleriyle bir araya gelerek olası iş birliği fırsatlarını görüştü ve networking faaliyetlerinde bulundu.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.