• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr
proje yazma egitimi

Öğretmenlere Proje Yazma Eğitimi

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE), Teknopark İzmir ve Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları işbirliğinde planlanan “Proje Yazma ve Yönetme Teknikleri Eğitimi” tamamlandı. İki ayrı grupla düzenlenen eğitimlerde Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları’ndan 30 öğretmen ile Teknopark İzmirli girişimciler ve İYTE’li akademisyenler katıldı.

İnovasyon Merkezi’nde dört haftalık periyotta Uzman Selma Uzun tarafından verilen eğitimde; proje yönetim teknikleri, proje yazma ve teklif çağrıları, önceliklerin projede kullanılması, başvuru, ara ve nihai rapor hazırlama ile bütçelendirme başlıkları üzerinde duruldu.

22 Kasım’da başlayan ve 13 Aralık 2019’da tamamlanan eğitimlerin son dersinde İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran, Uzman eğitmen Selma Uzun’a bir teşekkür plaketi verdi. Kursu başarıyla tamamlayan katılımcılar ise sertifikalarını Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu ile Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkaya’nın elinden aldı.

 

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.