• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Polat Makina'nın Ofis Açılışı Gerçekleşti

Polat Grup Şirketleri arasında yer alan Aydın Merkezli Polat Makina ’nın Teknopark İzmir’deki yeni ofisinin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Teknopark İzmir İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen açılış törenine; İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gamze Tanoğlu ve Prof. Dr. Alper Baba, Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu, Polar Makina Genel Müdürü Volkan Polat, Teknik Genel Müdür Yardımcısı Engin Aydınoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, İYTE’li Akademisyenler ve çok sayıda davetli katıldı.

Akademik anlamdaki tüm iş birliklerine açık olduklarını dile getiren Genel Müdür Volkan Polat, bir dünya markası olmak için ilerleyen Polat Makina’nın İYTE ve Teknopark İzmir ile iş birliğini çok önemsediklerinin altını çizdi.

Teknopark İzmir’in nitelikli yapılanması ile çok değerli firmalara ev sahipliği yaptığını hatırlatan Genel Müdür Prof. Dr. Metin Tanoğlu Polat Makina’nın Bölgede yer almasında duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bölgemizde kapasite artırım çalışmalarımız sürüyor. Yakın dönemde yeni binalarımızda birlikte Ar-Ge imkanlarımızı daha da artırmış olacağız” dedi.

“KALİTE ve MÜKEMMELLİK HEDEFİMİZ”

İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Batan Türkiye’nin hayal ve hedeflerine ulaşması için Ar-Ge firmaları ve üniversitelerin bir araya gelmesi gerektiğine vurguladı.

“Biz burada model bir üniversite kurulmasını hedefliyoruz” diyen Prof. Dr. Rektör Baran, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Topluma katkı sunarken kalite ve mükemmellik hedefimiz var. Türkiye’nin en başarılı 4. üniversitesi olduk; İYTE, gencecik bir üniversite olarak bu başarıyı elde ediyor. Daha iyisini yapabileceğimize inanıyor ve bu yönde çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. Hocalarımız ve öğrencilerimizle gurur duyuyorum. Teknoparkımızda ise yüzde 100 dolulukla çalışıyoruz, fakat asla durmuyoruz; hep ileriyi hedefliyoruz. Önümüzdeki dönem yeni projelerimizle Teknoparkımızı daha büyüterek dev bir ekosistem kurguluyoruz. Oluşacak bu ekosistem içinde eğitim, bilim ve inovasyonla lider girişimciler yetiştireceğiz."

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.