• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Teknopark İzmir ve EBN İşbirliği

Avrupa İş ve İnovasyon Merkezi Ağı (EBN) Yönetim Kurulu Üyesi Francisco Pizarro Escribano, Teknopark İzmir’i ziyaret etti. EBN ile geliştirilen işbirliği kapsamında Teknopark İzmir'in ve firmalarımızın uluslararasılaşması, özellikle Avrupa'daki Teknoparklar, ArGe, Inovasyon ve girişimcilik  merkezleri ile networkig saglama ve paydaşlik yapabilme, ortak proje geliştirme potansiyeli oluşturulmuştur.

Bir günlük ziyaretin ilk bölümünde Teknopark İzmir Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu ve Kuluçka Birimimiz tarafından Bölgemizde yürütülen projeler hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirildi.

Accelerate İzmir program ortağımız İzmir Kalkınma Ajansı’ndan (İZKA) Dr. Sencer Özer ve Yaşar Görkem Dönderici, İzmir girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi kapsamında, Teknopark İzmir ve İZKA iş birliğinde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretin son bölümünde; Teknopark İzmir'de kurulan ve Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren Research Ecosystem ve Salty Enerji girişimcilik alanındaki gelişimleri hakkında bir sunum yaparken, Bölge gezisi ile ziyaret son buldu.

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.