• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

TEKNOGİRİŞİM AKADEMİSİ

Teknogirişim Akademisi, girişimciliğe ilgi duyan ancak daha önce hiçbir deneyim ve bilgi birikimi olmayıp teknolojik girişim yapmak isteyen herkese açık, girişimcilik kültürünün güçlendiren ve girişimciliğe teşvik eden bir programdır. 

Temel girişimcilik ve inovasyon bakış açısını kazandırmayı, girişimciliğin özendirilmesi, farkındalık oluşturulması, girişimcilik kültürünün güçlendirilmesi, içselleştirilmesi, girişimcilik ruhunun yaygınlaştırılması, girişimcilik yeteneklerinin ve iş fikirlerinin niteliğini arttırmayı hedefleyen 2 günlük bir eğitim programdır.

Başvuru ve Bilgiler

  • Program, girişimciliğe ilgi duyan ancak daha önce hiçbir deneyim ve bilgi birikimi olmayıp teknolojik girişim yapmak isteyen herkese açıktır.

  • Programa ilgi duyanların, başvuru formundan kişisel bilgilerini ve iş fikirlerini girerek başvuru yapması yeterli olacaktır. Programa katılımda herhangi bir seçim/eleme yapılmamaktadır.

  • Akademi bünyesindeki eğitimler kapsamında İş Modeli, İş Planı, Girişimcilik Fon Kaynakları, Ar-Ge ve İnovasyon, Uluslararası Fon Kaynakları, Fikri Sınai ve Mülkiyet Hakları, Sunum Teknikleri Eğitimi ve Teknoparkta Şirketleşme ve Olanaklar eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler sonucunda girişimcilere Katılım Sertifikası verilmektedir. 

Programı başarı ile tamamlayanlar ön kuluçka programına başvuru yapabilmektedir.

 

 

warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.