• İYTE Kampüsü Urla-İZMİR
  • +90(232) 765 90 91
  • genelmudurluk@teknoparkizmir.com.tr

Arastirma Gorevlisi- Biyoteknoloji (Is ve Staj)

Yayınlanma Tarihi: 06.05.2024

Firma:

https://www.artiabio.com Firma Profiline Git

Adres:

https://www.artiabio.com

Genel Nitelikler:

Mezun olmuş veya mezun olmaya yakin başvurulara oncelik verilecektir. Hucre kulturu, aseptik yöntemler, ELISA, moleküler biyoloji, MS Office tecrübeleri önemlidir. Bagimsiz calisabilme, innovatif olma, verileri analiz edip, kavrama ve sonuç cikarma, yaptigi isi öğrenmek, ilerlemek, bilimle özleştirmek önemlidir. Ingilizce olarak yazisma, kayit tutma, ve konuşma onemlidir

İş Tanımı:

ArtiaBio, biyofarmasötik ve gen terapi urun geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış dinamik bir şirkettir. ArtiaBio'nun çeşitli ana hücreleri, son derece üretken ekspresyon vektörleri vardır ve beslemeli toplu ve sürekli (perfüzyon) olarak çok mükemmel verimlilikler sağlayan özel ortam ve beslemelere sahiptir. Sirket faaliyetlerini Amerikada baslatmis olup, su anda Teknopark’da labaratuvar kurarak Turkiye’de aktivitelere baslamistir.

 Not: Labaratuvar su anda insa halindedir, faliyetler Haziran sunu/Temmuz basinda basliyacaktir. 

 

Adaylar cvlerini s_ozturk@artiabio.com adresine başvurduğu ilanı belirterek  iletebilirler .

 

 

 

Diğer Bilgiler:

  • Tecrübe Durumu: Genel laboratuvar deneyimi olan herkes basvurabilir. Onceden hücre kulturu, moleküler biyoloji deneyimi olanlar tercih edilir.
  • Çalışma Şekli: Laboratuvarda full-time calisma planlanmaktadır, durma gore part-time da yapılabilir. Gunluk calisma saatlerinda flexibilite vardir.
Mevcut iş ilanlarına başvuru için yukarıda ilanın altında yer alan başvuru bilgisindeki adrese özgeçmişinizi göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca benzer pozisyonlar ve ilanlar için değerlendirilmek üzere CV'nizin Teknopark İzmir Kariyer Birimine iletilmesi için aşağıdaki form üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Birden fazla iş ilanına başvurmanız durumunda bir kere bu portaldan başvuru yapmanız yeterlidir. Bunun amacı iş arayan havuzunda yer almanızdır.
Özgeçmişimi Gönder
warning ikon
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error ikon
Güvenlik testi başarısız.
warning ikon
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success ikon
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Teşekkürler.
error ikon
Bir Hata Oluştu!
success ikon
Kaydınız başarıyla gerçekleştirilmiştir. Teşekkür ederiz.
error ikon

KVKK onayı vermeden Teknopark İzmir Kariyer Birimine ilan ile ilgili başvuru yapamazsınız.